Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
8:30 - 20:00
Sobota - Niedziela
9:00 - 18:00

Loading...
FAQ 2018-04-18T22:39:42+00:00

FAQ

najczęściej zadawane pytania

Często, my właściciele zwierząt domowych, zadajemy sobie to pytanie. Pojawia się ono wraz z wyrzutem, że nie zabieramy ich ze sobą, powierzając ich opiekę obcym dla nas osobom.

Zdajemy sobie sprawę, jak trudna jest to decyzja i szanujemy, że musi być ona wsparta konkretnymi faktami. Dlatego też proponujemy Państwu odwiedzenie naszego Hotelu i pozostawienie swojego pupila na próbną pierwszą dobę pobytu w Dog Hotel 24 z 10% rabatem, tak abyśmy mieli w tym czasie możliwość poznania się i zbudowania wzajemnego zaufania. Będzie to również odpowiedni moment na aklimatyzację pupila w nowym dla niego środowisku, a dla Państwa czas na rozwianie ewentualnych wątpliwości.

Aby skorzystać z oferty rabatowej napisz do nas na adres e-mail: biuro.wroclaw@doghotel24.pl.

W swojej ofercie mamy również Doggie Day – usługę przygotowaną z myślą o tych psach, które większą część czasu jaki przeznaczamy na aktywność zawodową zmuszone są spędzać samotnie. Opieka dzienna dla psów to usługa ciesząca się dużym zainteresowaniem naszych Klientów, kierowana głównie dla szczeniaków.

Dog Hotel 24 przyjmuje:

 • Psy
 • Koty
 • Gryzonie
 • Płazy
 • Gady
 • Ptaki

Obligatoryjnie prosimy o przekazanie wraz ze zwierzęciem:

 • książeczki z aktualnym szczepieniem przeciw wściekliźnie i chorobom wirusowym, odrobaczeniem i zabezpieczeniem pupila przed pchłami i kleszczami,
 • dla psa: smyczy i obroży
 • dla kota: obroży

Zalecamy również dostarczyć jego legowisko, kocyk, czy ulubione zabawki lub inną rzecz pachnącą domem.

Prosimy nie zabierać misek, kuwet i żwirku chyba że Wasze zwierzaki są do nich w sposób szczególny przywiązane.

 • gryzonie, płazy, gady, ptaki i rybki muszą być dostarczone z własnym ekwipunkiem,

Każdy z Właścicieli musi zapoznać się i zaakceptować w momencie rezerwacji  Regulamin Dog Hotel 24

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do odwiedzin naszego Hotelu. Nasz personel oprowadzi Państwa po hotelu i udzieli wszelkich dodatkowych informacji związanych z pobytem ukochanego czworonoga w naszym Hotelu.

Prosimy o wcześniejsze umówienie się pod numerem telefonu 796 660 160, lub też przesyłając e-mail pod adres: biuro.wroclaw@doghotel24.pl

Dajemy naszym Klientom taką możliwość na dwa sposoby, poprzez skorzystanie z:

 • Doggy Day, usługi polegającej na dziennym pobycie czworonoga z wyżywieniem, bez noclegu,
 • możliwości skorzystania z 10% rabatu na pierwszą noc pobytu dla nowych Gości. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: biuro.wroclaw@doghotel24.pl

Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Oferta i promocje

Tak, przy zamówieniu usługi hotelowej dajemy taką możliwość naszym Klientom, świadcząc usługę transportową w systemie door to door. Pomożemy Wam w ten sposób zaoszczędzić czas, gwarantując bezpieczny transport pupila do i z naszego Hotelu.

Poniżej prezentujemy strefy w jakich świadczymy usługę:

Naszym niezmotoryzowanym Klientom proponujemy również usługę DOG-TAXI, transport pupila z domu, pracy, lotniska pod wskazany adres.

Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Oferta i promocje

Tak, zamykamy je w boksach w trakcie nocnego odpoczynku i w ciągu dnia, aby zaspokoić im potrzebę wypoczynku. W ciągu dnia, zarówno psy jak i koty mają pełną swobodę poruszania się po naszym obiekcie. Oczywiście przebywają one w wydzielonych pomieszczeniach.

Poza okresami wypoczynku przebywające u nas zwierzęta spędzają czas na zabawach z nami i pozostałymi Gośćmi hotelowymi. Każdorazowo ilość ruchu i jego intensywność jest dopasowana do potrzeb danego zwierzęcia. Wszystkim przebywającym u nas Gościom staramy się zapewnić komfort pobytu jak najbardziej zbliżony do tego, który Państwo zapewniacie im na co dzień, uwzględniając oczywiście ich potrzeby, etap rozwoju i stan zdrowia.

W przypadku psów preferujemy karmę:

Eukanuba Veterinary Diets

Rezultat wspólnej pracy weterynarzy I techników żywienia. Wysokoenergetyczny pokarm, pozwalający na zmniejszenie dziennych porcji. Karma ta została skomponowana tak, żeby pomóc psom w osiągnięciu wszystkich możliwości oferowanych im przez naturę.

Purina Pro Plan

Karma wzmacniająca system odpornościowy, odżywiająca skórę I sierść, oraz wspomagająca trawienie. Świeże mięso to jeden z jej najważniejszych składników. Pro Plan to karma, której skład opiera się na ścisłej współpracy między ekspertami żywieniowymi i weterynarzami. Wszystko to robione jest z myślą, aby zapewnić psu długie i szczęśliwe życie.

Dla kotów oferujemy:

Animonda Carny

Wyokiej jakości karma mokra, która wspomaga naturalne i dopasowane do potrzeb kota odżywianie. Podstawą zdrowego rozwoju prowadzącego do długiego i zdrowego życia kota jest przede wszystkim białko pochodzenia zwierzęcego, dlatego skład karmy oparty jest na wyselekcjonowanych, wysokowartościowych mięsach. Świeże i delikatnie przygotowane karmy Animonda to optymalny fundament zdrowej kociej diety.

Purina Cat Chow

Sucha karma podstawowa bogata w wysokiej jakości białka oraz naturalne składniki. Karma dostosowana jest do różnorodnych potrzeb kotów i dostarcza kompletne, zbilansowane żywienie na każdym etapie życia kota. Linia Special Care pomaga utrzymać zdrowy układ moczowy, silne zęby i lśniącą sierść.

Wyżywienie na czas pobytu może również zapewnić właściciel.

W przypadku gryzoni, płazów, gadów, ptaków i rybek wyżywienie jest zawsze po stronie właściciela.

Jeśli zwierzę ma mieć podawane leki/suplementy razem z nim należy przywieźć odpowiednią ilość leków i preparatów na cały okres pobytu zwierzęcia w naszym hotelu, a także rozpiskę o dawkowaniu leków sporządzoną przez lekarza weterynarii, który prowadzi leczenie.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwa rodzaje płatności online, są to PayU i Przelewy24. Dzięki Certyfikatowi SSL zapewniamy poufność transmisji danych przesyłanych przez Internet. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo

Napisz do nas korzystając z formularza dostępnego w zakładce KONTAKT, wyślij e-mail: biuro_wroclaw@doghotel24.pl albo zadzwoń 796 660 160.  Z przyjemnością udzielimy Ci wyczerpujących informacji!